Náš tým

 

Milena_2015

Milena Johnová, ředitelka a sociální pracovnice

Je jednou ze tří zakládajících členek Quipu a od začátku jej vede. Můžete se na ni obrátit ve věcech jako jsou různé projekty a spolupráce, dárcovství a sociální práce. Z pracovních témat ji vedle plánování zaměřeného na člověka už léta baví např. deinstitucionalizace, kvalita v sociálních službách, individuální rozpočty, koordinace pomoci a podpory.

 

Mail:           milena.johnova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:     605 121 350

Relka_2

Rela Chábová, manažerka vzdělávání a lektorka

Spolu s Milenou je služebně nejstarší lektorkou Quipu, kde učila už v roce 2004 ve vzdělávacím programu pro ústavy Středočeského kraje. Pedagogiku vystudovala a učení ji baví. Věnuje se hlavně tématům spojeným s plánováním zaměřeným na člověka. Krom toho v Quipu odpovídá za vzdělávací program jako celek. Vedle výuky ji v práci nejvíc baví metodické vedení a supervize.

 

Mail:           rela.chabova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:     776 236 659

Dana_1

Dana Kořínková, právnička a lektorka

V Quipu pracuje už od roku 2005 jako právník. Pomáhala nastavit parametry ochrany práv uživatelů sociálních služeb a přispěla k ratifikaci Úmluvy o právech lidí s postižením, kterou považuje za významný nástroj k naplňování práv. Nejvíce se věnuje právu rozhodovat se a právně jednat. Ráda lektoruje kurzy, jejichž základ vytvořila, zastupuje lidi ve strategických soudních řízeních týkajících se svéprávnosti, věnuje se koncepční práci a šíření povědomí.

 

Mail:           dana.korinkova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:     737 274 494

 Honza

Jan Strnad, právník a lektor

Začal pro Quip pracovat jako student na menší úvazek v roce 2006, po škole se mu začal věnovat naplno. Jako právník se nejvíc věnuje tématům spojeným s právem lidí s postižením na rovnost před zákonem. Těší ho užitečná práce v týmu odborníků z různých oblastí. Zkušenosti ze soudních případů a znalosti z analytické práce rád sdílí při lektorování právně zaměřených kurzů. 

 

Mail:            jan.strnad(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:      603 829 711

 Radka_1

Radka Čebišová, vedoucí sociální služby a lektorka

Radka pracuje v Quipu od roku 2009, kdy začínala na pozici nezávislé koordinátorky podpory v projektu Kvalita života jako cíl. Žije sociálním začleňováním a má ho doslova vryto pod kůží. Proto také je na správném místě v roli vedoucí naší sociální služby. Její specializací je komunikace a grafická facilitace. Tato témata patří k jejím oblíbeným i na kurzech, které lektoruje.

 

Mail:            radka.cebisova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:      773 231 452 

 Veronika_3

Veronika Škopová, lektorka, redaktorka webu

V Quipu pracuje od roku 2009. Nejprve pracovala jako sociální pracovnice, poté přidala lektorskou činnost. Nejraději učí pro smíšené skupiny účastníků – rodiče, lidi s postižením, pracovníky a studenty, což vnímá jako způsob k hledání společných cest. Velmi ji baví facilitovat plánovací setkání. V Quipu má na starosti také správu webu a redakční činnost.

 

Mail:            veronika.skopova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:      775 393 080

 Lucie_2

Lucie Pilařová, administrativní pracovnice

Lucie je součástí týmu od roku 2013 a má na starosti administrativní a ekonomickou agendu. Připravuje faktury a certifikáty pro účastníky kurzů.  Vyplňuje žádosti, zpracovává podklady pro vyúčtování dotací, grantů a projektů. Nejvíce oceňuje příležitost spolupráce na mezinárodních projektech. Práce v Quipu není jenom pracovní povinnost, ale hlavně srdeční záležitost.

 

Mail:            7npsVWfa78Ey.Z4UPsnFZ.4uK7N_QmU6Pwm.L9l77bGk.%h7ebkmb

Telefon:      739 560 710

 

 Štěpánka

Štěpánka Bumbálková, podpora marketingu, konzultantka vzdělávání

Do Quipu přišla v roce 2014 po dlouholetém působení v roli koordinátora vzdělávání jedné z největších neziskových organizací v ČR. U nás se věnuje hlavně distribuci nabídky vzdělávacích kurzů a dalších aktivit, které připravujeme. Velmi jí záleží na tom, aby ti, co přijdou, byli vždy spokojeni. A také ji lákají ji nové technologie a média, které s radostí používá v každodenní práci.

 

Mail:            %mrzR.a7T9HwSZbc-onjESp7cbAjeN4sI7P%QSt6J2xFR-~lWoCBRh~4Ys

Telefon:      608 258 928

 

Josef_2

Josef Rendl, sociální pracovník

Do Quipu nastoupil v květnu 2016 na pozici sociálního pracovníka. V sociální sféře působí téměř dvacet let. Pracoval v Jedličkově ústavu, účastnil se ročních zahraničních stáží v komunitách pro lidi s potížemi v učení v Irsku a Kanadě. Pět let strávil jako vychovatel s dětmi ze speciální školy, byl u zrodu týdenního a denního stacionáře Diakonie. Individuální podpora v samostatném rozhodování je mottem práce v Quipu a Josef tak může uplatnit svoji potřebu sdílet životní příběhy různých lidí. 

 

Mail:            5hFoWWh_9_yjESp7cbAjeN4sI7P%QSt6J2xFR-~lWoCBRh~4Ys

Telefon:      727 969 952

 

Dobrovolní spolupracovníci

 

Kristýna

Kristýna Flutková

Kristýna studuje sociální práci. V současnosti je u nás už podruhé na praxi a věnuje se tentokrát personální oblasti.

 

V roli dobrovolnice spolupracovana při přípravě konference Pro změnu 2015 a věnovala se i zajištění agendy organizace.

 

Pravidelně pro nás také překládá texty z angličtiny.  

 

 

DSCF5311

Eva Kožnarová

Eva s námi spolupracuje prakticky od vzniku organizace jako tlumočnice a překladatelka. V posledních letech nám začala pomáhat také dobrovolnou prací a to nejen v oblasti své profese – na konci minulého roku ztvárnila postavu sociální pracovnice v hraném dokumentu Národní projekt podpory pečujících osob: HMOUTNÁ NOUZE.

 

 

 

 

Tomáš Martínek

Tomáš Martínek

Tomáš nám pomáhá nastavit online reklamní program Google AdWords a měřící nástroje, abychom mohli účinnějším způsobem šířit důležité informace o možnostech naplňování lidských práv lidí s postižením.

Dobrovolníci, kteří se podíleli na překládání textů v rámci projektu New Path 

logo New Path

Marcela Zacharová, Bratislava

Petra Barančíková, Piešťany

Hana Svobodová, Slatinice

Stanislava Nevrlá, Grand Canaria

Radka Jančová, Praha