Hledáme do týmu sociálního pracovníka nebo pracovnici

Hledáme do týmu sociálního pracovníka nebo pracovnici
30.8.2018 | Co je u nás nového

Máte chuť u nás pracovat? Je tu pro vás další skvělá příležitost. Hledáme totiž člověka na pozici sociálního pracovníka nebo pracovnice. Nabízíme zajímavou práci s mírně adrenalinovými prvky v malém sociálně-právním týmu v Praze.

Na pozici sociálního pracovníka či pracovnice budete samostatně vést případy lidí, kteří např. potřebují pomoc s vytvořením sítě podpory pro samostatný život, získat kontrolu nad svým životem, vrátit svéprávnost, najít podpůrce pro rozhodování a právní jednání, vrátit se z ústavu do vlastního prostředí nebo do ústavu nemuset odejít atd.

Pro práci u nás nemusíte mít parašutistický výcvik, ale odvahu občas potřebovat budete. Jištění nabízí právní sekce, skvělá supervize, obětavá šéfka služby a další kolegové a kolegyně. Odměnou Vám bude krom výplaty také zajímavá a rozmanitá práce v malém týmu v Karlíně (Praha 8), možnost vzdělávání nad rámec zákonných požadavků a další profesní rozvoj např. v oblasti koncepční a analytické práce, lektorování vzdělávacích kurzů apod.

Požadujeme splnění zákonných kvalifikačních požadavků pro výkon sociální práce a dále schopnost samostatného řešení svěřených úkolů, skvělé komunikační dovednosti, předpoklady pro týmovou spolupráci, sociální cítění, respekt k lidským právům lidí s postižením, ochotu cestovat mimo Prahu.

Ideální osobnostní nastavení je CITLIVÝ ANALYTIK  :)

Nástup kdykoli po 1. říjnu 2018.

Svůj životopis i s případným motivačním dopisem zašlete na adresu alfred.richter@kvalitavpraxi.cz a v kopii na radka.cebisova@kvalitavpraxi.cz