Vyhlížíme sociálního pracovníka/-nici…

Vyhlížíme sociálního pracovníka/-nici…
3.6.2019 | Co je u nás nového

Vyhlížíme s očekáváním nového sociálního pracovníka/-nici! Nabízíme tvořivou a rozmanitou práci v malém kolektivu v Praze 8 - Karlíně, možnost vzdělávat se a profesně se rozvíjet např. v oblasti koncepční a analytické práce, či v oblasti vzdělávání profesionálů v sociálních službách, lidí s postižením a jejich podpůrců.

Požadujeme splnění zákonných kvalifikačních požadavků pro výkon práce sociálního pracovníka, schopnost samostatného řešení úkolů, skvělé komunikační dovednosti, aktivní účast na týmové práci, sociální cítění, respekt k lidským právům lidí s postižením a ochotu cestovat mimo Prahu.

Uvítáme aktivní znalost anglického jazyka, která uchazeči/-čce umožní účasnit se společných akcí s našimi zahraničními partnery.

Nástup ideálně v srpnu, nejpozději září 2019.

Nabízíme práci v rozsahu 24 až 40 hodin týdně (úvazek 0,6 - 1,0) , v závislosti na možnostech a schopnostech  uchazeče/-čky.

Jsme organizace prosazující již 16 let práva lidí s postižením, a to jak přímou sociální prací, tak i vzděláváním odborné i laické veřejnosti a odborným poradenstvím poskytovaným organizacím a jednotlivcům. Více informací naleznete na www.kvalitavpraxi.cz.

Práce je ideální pro někoho, kdo by sebe označil za citlivého analytika.

Svůj životopis i s případným motivačním dopisem zašlete na adresu alfred.richter@kvalitavpraxi.cz.