Projektové kurzy zdarma

Projektové kurzy zdarma
19.10.2011 | Dění v našich projektech, Naše kurzy

V rámci projektu "Vzděláváním k individualizaci podpory" nabízí Quip některé vzdělávací kurzy pro sociální pracovníky a pracovníky sociálních služeb zdarma.

Kurzy jsou nabízeny v souladu s podmínkami projektu pracovníkům v organizacích poskytujících sociální služby, které působí ve Středočeském, Karlovarském, Plzeňském, Ústeckém, Jihočeském, Jihomoravském, Olomouckém, Pardubickém, Moravskoslezském kraji nebo na Vysočině.

V nabídce je nyní akreditovaný Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách začínající už tento pátek. K dispozici jsou max. 2 volná místa.

Dále je připraven rovněž akreditovaný kurz Další vzdělávání sociálních pracovníků, kde se účastníci seznámí a  a naučí se používat některé nástroje individualizace služeb a individuálního plánování. Dozví se důležité informace z oblasti ochrany práv lidí s postižením, porozumí základním principům z oblasti právní způsobilosti a opatrovnictví, naučí se tyto principy prakticky používat.  Seznámí se s pojmem rozhodování s podporou.

Další informace a přihláška na kurz Další vzdělávání sociálních pracovníků je zde.

Další informace a přihláška na Kvalifikační kurz je zde.