Co je nového v našem vzdělávání

Co je nového v našem vzdělávání
12.8.2015 | Naše kurzy, Co je u nás nového

S novým webem jsme vylepšili i podobu naší vzdělávácí sekce. Hlavní změnou je uspořádání kurzů podle hlavních témat a zpřehlednění informací o kurzech na klíč. Dále jsme přidali důležitá fakta k našemu lektorkému týmu a další informace stran vzdělávání, po kterých se často ptáte.

V prvé řadě jsme popsali, v čem je naše vzdělávání výjimečné a na jakých hodnotách jej stavíme. Toto se dočtete v části Kvality našeho vzdělávání.  Základní charakteristiku našeho vzdělávání také hezky vystihli lidé, kteří s námi dlouhodobě spoluprácují. Dočtete se v sekci Řekli o nás.

Lektoři

Kurzy - rozcestník

Pro větší přehlednost jsme všechny naše kurzy v sekci Kurzy - rozcestník rozdělili do čtyřech základních katerorií. Někdy se v kurzech překrývají dvě - tři hlavní témata, při tomto dělení jsme pro dobrou orientaci vystihli to nejdůležitější téma.

Rozcestník kurzů

Přehled aktuálních kurzů Quip

Kurzy na klíč

Kurzy na klíč jsme učili již v mnoha zařízeních. Kurzy umíme přizpůsobit na míru danému zařízení či konkrétní skupině účastníků. V této sekci najdete informace o tom, jaké kurzy učíme na klíč a kolik ušetříte, když pro vé zaměstanance uspořádáte kurz na klíč přímo ve vašem zařízení. Kurzy se také dají uspořádat pro dvě a více organizace tak, aby se maximálně zaplnila kapacit a cena za jednoho pracovníka byla co nejnižší. Nově zde také tabulku s cenami kurzů na klíč, která vám podá základní orientaci.

Nejbližší kurzy

Prvním kurzem je stopádesátihodinový Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, který zahajujeme 21. září. V čem je náš kvalifikační kurz výjimečný, se dočtete v článku Kvalifikační kurz, po kterém se Vám bude stýskat. Za výbornou cenu se také můžete u nás naučit základům bazální stimulace v třídenním kurzu Bazální stimulace I., který vede certifikovaná lektorka Helena Dvořáková.

A od října starují naše další kurzy. V Praze to bude Zvyšování kvality v sociálních službáchKonstruktivní řešení sporů v sociální práci a třídenní kurz Plánování zaměřené na člověka.  

V Olomouci pak začínáme kurzy MAPA - Tvoříme akční plány, na který navazuje kurz CESTA - Plánujeme alternativní zítřky s nadějí. Dále pak kurz Totální komunikace a Plánování zaměřené na člověka - úvod do tématu.

Kurz pro rodiny

Konference Pro změnu

Naše konference nyní nově patří také do části vzdělávání. Najdete tu aktuální informace o letošní konferenci, stejně tak i důležité výstupy ze všech ročníků konference, kterou pořádáme už od roku 2007. 

Webové stránky stále doděláváme, proto budeme rádi za připomínky, jak se vám sekce vzdělávání líbí, či co vám v ní chybí. Pište na adresu info(zavináč)kvalitavpraxi.cz.

Těšíme se na setkávání s vámi prostřednictvím našich stránek i na kurzech a dalších akcích.