Jedinečný zahraniční workshop na téma propojování lidí a komunit

Jedinečný zahraniční workshop na téma propojování lidí a komunit
28.6.2017 | Naše kurzy

Podařilo se nám domluvit spolupráci se zahraniční lektorkou Angelou Novak Amado, která se dlouhodobě věnuje tématu podpora komunit k tomu, aby byly plně inkluzivní pro všechny lidi. Angela své zkušenosti předá v září na workshopu v Praze.

Často slýcháváme od účastníků našich kurzů, jak je složité budovat a posilovat vztahy u lidí, kteří nemají rodinu a kamarády. I my pracujeme pro lidi, kteří nemají vztahové zázemí pevné a často jsou jedinými lidmi v jejich životech profesionálové poskytující sociální službu. Víme tedy, jak je těžké začít budovat vztahy a hledáme nejlepší možnosti, jak toho dosáhnout.

Proto jsme rádi, že se můžeme inspirovat zkušenostmi ze zahraničí. Angela Novak Amado je ředitelkou „Institute on Community Integration“ v americkém  Minneapolisu. Dlouhodobě se zabývá tématem podpory komunit, aby byly plně inkluzivní pro všechny lidi. V mnoha zemích světa lektoruje  výcvik zaměřený na přátelství mezi lidmi s postižením a běžnou populací v jejich místní komunitě. Přednášela ve více než 30 státech, kupříkladu v Kanadě, Holandsku, Austrálii nebo Izraeli. Také přednáší a vede kurz ohledně konceptu plánování zaměřeného na člověka.

Workshop s Angelou jsme naplánovali na 21. 9. 2017 a bude se konat v Praze. Kapacita workshopu je 60 lidí a bude zajištěno tlumočení do češtiny. Cenu jsme stanovili velmi příznivě na 1000Kč, studenti mají slevu.

Dotazy k workshopu směřujte na adresu vzdelavani@kvalitavpraxi.cz.

Těšíme se na inspirativní setkání.