Kurz Plánování zaměřené na člověka v Olomouci

Kurz Plánování zaměřené na člověka v Olomouci
17.8.2012 | Naše kurzy, Plánování zaměřené na člověka

Na podzim tohoto roku se v Olomouci uskuteční kurz Plánování zaměřené na člověka aneb naučme se hledat možnosti a zdroje směřující ke změně.

Kurz pořádá občanské sdružení BALANC - Společnost pro vyrovnávání příležitostí, QUIP zajišťuje kurz lektorsky.

Kurz je určen lidem s postižením, kteří z různých důvodů potřebují podporu jiného člověka pro zvládnutí činností každodenního života a kteří jsou nespokojení se svou současnou situací, např. s bydlením, s prací, se vztahy apod. Kurz je určen také samotným rodinným příslušníkům, kteří pečují o blízkého člověka a přemýšlí o jeho i o vlastní budoucnosti.

Na kurzu se můžete naučit: jak zapojit své okolí do realizace svých životních představ, jak si pro sebe připravit plán na dosažení života podle svých představ v souladu se svými hodnotami a potřebami, přemýšlet nad sebou, nad svými dovednostmi, schopnostmi, možnostmi apod.

Kurz je čtyřdenní; mezi jednotlivými dny bude čtrnáct dní čas na zpracování úkolů. Proběhne od září do prosince 2012 v Olomouci na Střední škole, základní škole a mateřské škole pro sluchově postižené, tř. Kosmonautů č.4.  Prostory jsou plně bezbariérové.

Kurz je pro účastníky i doprovod zdarma.

 

Bližší informace o kurzu a přihlášky zde: Plánování zaměřené na člověka Olomouc