Vzdělávací nabídka Quipu na podzim 2016

Vzdělávací nabídka Quipu na podzim 2016
13.6.2016 | Naše kurzy, Co je u nás nového

S přicházejícím létem končí jarní kurzy a my jsme opět připravili širokou nabídku kurzů pro podzim - zimu 2016. Můžete vybírat z tematicky zaměřených kurzů. Hlavním tématem, kterému se dlouhodobě věnujeme, je plánování zaměřené na člověka, dále komunikace, právo a kurzy z oblasti managementu.

Po letních prázdninách začínáme hned v září kurzem Dobrá smlouva jako základ sociální služby a Rozhodování s podporou, hned po nich následují Případové konference zaměřené na člověka či Osobní dokumentace v sociálních službách.

Ke zcela novým kurzům patří kurz Rozvíjíme se v plánování zaměřeném na člověka, kde se budeme věnovat sdílení zkušeností z praxe a budeme se učit používat nové nástroje tohoto konceptu. Dalším nový kurzem je kurz Jak ustát manipulativní chování. K zařazení do nabídky nás vedly zkušenosti nás i účastníků našich kurzů v oblasti komunikace. Často jsme docházeli ke zjištění, že není zcela jednoduché rozpoznat manipulaci u sebe i u druhých lidí a že je nutné v zájmu pracovníků i lidí, kteří využívají sociální služby, umět s tímto tématem zacházet.

Do podzimní nabídky jsme také opět zařadili dlouhodobý Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, který bude probíhat od od října do půlky prosince. Na tento kurz můžete poměrně snadno získat dotace od Úřadu práce. Více informací v článku: Kvalifikační kurz v podzimní nabídce.

Rozcestník kurzůPři výběru kurzu můžete využít také celou řadu slev, například pro více účastníků z jedné organizace či pro uživatele aplikace eQuip. Více o systému slev najdete zde

 Všechny uvedené kurzy učíme také na klíč uzpůsobené potřebám zadavatele. Více informací o kurzech na klíč najdete zde.

Na přehled všech podzimních kurzů se můžete podívat zde. Nabídku kurzů ve formátu pdf k tisku můžete stáhnout zde: Kurzy Pozim 2016.

Přejeme vám krásné léto a těšíme se s vámi na viděnou na některých z našich kurzů.

Tým lektorů Quipu