Workshop s Caroline Tomlinson

Workshop s Caroline Tomlinson
28.1.2019 | Plánování zaměřené na člověka, Dění v našich projektech, Co je u nás nového

Jak pracovat s místní komunitou tak, aby se jejího života plnohodnotně účastnili všichni?

Místní komunita má být zdrojem bezpečí, místem vzájemného sdílení našich individuálních schopností a dovedností. Jak toho docílit? Přijďte se inspirovat Caroline Tomlinson. Buduje místo, kde se můžou lidi z její místní komunity setkávat a realizovat bez ohledu na jejich postižení a přirozeně si rozšiřovat svoje nedigitální sociální sítě a kruhy podpory. To vše organizačně a ekonomicky udržitelným způsobem.

Známe Caroline už delší dobu, v roce 2011 jsme s ní spolupracovali při realizaci projektu Inspirace. Její styl uvažování – hledat řešení, jít si za svým a nenechat se limitovat momentálně nabízenými možnostmi nebo převládajícími styly myšlení - je nakažlivý. Není překvapením, že Caroline byla oceněna jako Inspirativní žena roku v rámci Guardian Public Servant of the year a nedávno byla uvedena na seznamu organizace Nesta mezi 25 inspirativními matkami.

Workshop, který s Caroline připravujeme, a na který Vás srdečně zveme, bude obohacením a inspirací pro plány rodin s dětmi s postižením, pro lidi z jejich kruhů podpor, stejně jako pro profesionální poskytovatele služeb.  Bude motivací pro všechny, kteří hledají způsoby, jak pro lidi s postižením vybudovat most, který by jim umožnil plnohodnotně se účastnit života v jejich místní komunitě a být si navzájem přínosem a zdrojem společného obohacování se a radosti.

Akce se koná v rámci projektu "TANDEM" , organizujeme jí společně se Společností rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem za podpory Nadačního fondu AVAST .

Workshop se uskuteční v Praze 4, v bezprostřední blízkosti stanice metra, v prostorném sále s denním světlem a výhledem do zahrady. Přijďte strávit příjemný obohacující čas s Caroline, námi a ostatními účastníky. Možná dáme společně dohromady nějaké zajímavé plány do budoucnosti!

Ve dnech 27. - 28. března 2019   (od 9:00 - 16:00h)

Komunitní centrum Matky Terezy - U Modré školy 2337/1, Praha 11 - Háje (V těsné blízkosti stanice Metra C - Háje) 

Workshop je celý tlumočený do češtiny a podpořen Nadačním fondem AVAST - pro zájemce je zDARma !
Připraveno bude drobné občerstvení v průběhu akce. Účastníci obdrží certifikát o účasti na workshopu.

PROGRAM ke stažení

CHCI SE PŘIHLÁSIT