Jak transformovat firmy, společnost i sebe

Jak transformovat firmy, společnost i sebe
27.8.2015 | Zaujalo nás

Pro inovátory, kterým jde o víc než o kosmetické úpravy stávajícího neutěšeného stavu, máme dobrou zprávu: 10. září začíná další běh skvělého e-learningového kurzu U.Lab: Transforming Business, Society, and Self. Kurz je zdarma a koná se pod hlavičkou významné americké univerzity Massachusetts Institute of Technology.

O čem kurz je a jak probíhá

Hlavním tématem kurzu je Teorie U, jejímž autorem je Otto Scharmer, americký ekonom německého původu a hlavní lektor kurzu. Kurz je určen pro vůdčí osobnosti a inovátory, kteří chtějí změnit svět k lepšímu. Účastníci kurzu poznají sebe, svoji cestu a svůj úkol, naučí se hlubokému naslouchání, pečlivému pozorování a dialogu a vyzkouší si přípravu inovací.

Prvního běhu kurzu, který se konal letos v zimě, se zúčastnilo přes 22 tisíc lidí ze 186 zemí. Pár nás bylo také z České republiky. Vytvořili jsme národní HUB – skupinu účastníků, se kterými jsme se osobně nebo po skypu setkávali ke společné diskusi a společnému učení. Bylo to velmi obohacující!

Pokud váháte kvůli angličtině – neváhejte. Ottovi je výborně rozumět. A navíc, všechny přednášky si lze pustit s anglickými titulky a kdykoli je zastavit a přehrát znovu a znovu… Můžete to brát jako lekci angličtiny pro začátečníky.

Více o teorii U se dovíte na stránkách Presencing institute.

Přihlášení na kurz

Do kurzu se můžete přihlásit tady.

Pokud se přihlásíte, napište nám na ndresu info(zavináč)kvalitavpraxi.cz. Přizveme Vás do našeho národního HUBu.

U.Lab_2