Zapojte se do mezinárodního výzkumu

Zapojte se do mezinárodního výzkumu
25.5.2016 | Zaujalo nás, Co je u nás nového

Skotští kolegové se na nás obrátili s prosbou o pomoc při sběru dat pro mezinárodní výzkum realizovaný pod záštitou Centra pro reformu sociálního systému. Poskytujete-li sociální služby přizpůsobené osobním potřebám znevýhodněných lidí, můžete se díky výzkumu stát součástí volné sítě organizací a sdílet své zkušenosti. Pokud máte zájem, čtěte dál.

Výzkum je zaměřen na zjištění pokroku, který poskytovatelé sociálních služeb udělali ve směru poskytování podpory umožňující znevýhodněným lidem vést životy plnohodnotných a aktivních občanů. Výsledky výzkumu budou zveřejněny. Veškeré údaje o těch, kdo poskytnou data, však zůstanou utajeny.

Pro zapojení do výzkumu je potřeba vyplnit nepříliš obsažný dotazník a zpracovat jednu případovou studii v rozsahu max. 200 slov. Dotazník najdete kliknutím zde. Dotazník je v angličtině.

Realizátor výzkumu Centrum pro reformu sociálního systému (Centre for Welfare Reform) publikuje na svých stránkách spoustu zajímavých dokumentů, provádí nezávislé výzkumy a vydává publikace, z nichž některé z nich najdete i v naší knihovně :) na Karlínském náměstí.