Dobrovolná práce

Pokud máte čas a chuť přidat se k nám osobně, budeme moc rádi, když nám pomůžete.

2

Víme o mnoha důležitých dokumentech, které jsou angličtině. Řada lidí anglicky neumí, ale s Vaší pomocí můžeme tuhle jazykovou bariéru snadno zdolat.

Což třeba přeložit Závěrečný posudek Výboru OSN pro práva osob se zdravotním postižením k Úvodní zprávě České republiky o opatřeních přijatých k plnění závazků podle Úmluvy o právech osob se zdravotním postižením? Je to zajímavé čtení obsahující spoustu důležitých argumentů pro změnu systému.

Nebo jsou tu inspirativní texty uznávaného amerického myslitele v oblasti ochrany lidských práv lidí s postižením a spoluautora konceptu Plánování zaměřené na člověka Johna O'Briena. Pokud Vás zajímají inovace a sociální začleňování, možná Vás osloví nabídka přeložit text, který John připravil v rámci projektu New Paths to Inclusion a který ilustrovala naše španělská kolegyně Ester Ortega.

Také bychom potřebovali dotáhnout překlad užitečné brožurky o podpoře řízené jednotlivcem (self directed support).

Dále je tu velmi inspirativní článek o přirozené podpoře: https://communitycirclesblog.wordpress.com/2015/03/17/what-assumptions-are-staff-and-managers-making-about-community-circles/

Kontakt

Pokud máte zájem o překládání či vás napadá jiná pomoc, s čím byste nám mohli a chtěli pomoci, zavolejte nebo napište Mileně Johnové: tel.: +420 605 121 350, e-mail: milena.johnova(zavinac)kvalitavpraxi.cz

Naši současní dobrovolníci

V dolní části stránky Náš tým se můžete podívat, kteří lidé a jak nám aktuálně pomáhají v roli dobrovolníků.

Těšíme se na spolupráci!

Pokud se k nám připojíte dobrovou prací, stanete se současně členem našeho kruhu podpory a budeme Vás informovat o tom, jak Vaše pomoc pomáhá.