Slevy

Sleva pro více účastníků ze stejné organizace

Pro každého druhého účastníka z organizace (zařízení sociálních služeb) můžete využít slevu 5 % z ceny kurzu. Sleva neplatí pro Kvalifikační kurz a kombinace kurzů, na které jsou vázány další slevy 

Sleva při účasti na kurzech tematicky na sebe navazujících

MAPA a CESTA

Pokud se současně přihlásíte na kurzy MAPA - Tvoříme akční plány a kurz CESTA - Plánujeme alternativní zítřky s nadějí, které na sebe termínově a tematicky navazují, dostanete od nás slevu 320 Kč – cena za oba kurzy bude 2 980 Kč.

Svéprávnost v novém právním rámci a Sociální pracovník v soudní síni

Pokud se současně přihlásíte na kurzy Svéprávnost v novém právním rámci a Sociální pracovník v soudní síni, které na sebe termínově a tematicky navazují, dostanete od nás slevu 320 Kč – cena za oba kurzy bude 2 980 Kč.

Sleva pro uživatele informačního systému eQuip

Pro uživatele informačního systému eQuip nabízíme tematicky související jednodenní kurzy s 15 % slevou, tj. 1 400 Kč místo plné ceny 1 650 Kč. Jedná se o kurzy: Hodnocení míry potřebné podpory a Zvyšování kvality sociálních služeb. Informaci o tom, že jste uživatli eQuipu napište v přihlášce do poznámky.

Sleva pro studenty

Studenti denního studia mohou využít téměř 75% slevy z ceny kurzu. Cena za jednodenní kurz je
po slevě 400 Kč místo plné ceny 1650 Kč. Tuto informaci nám, prosíme, napište v přihlášce do poznámky a zároveň odešlete potvrzení o denním studiu či kartu ISIC na adresu faktury(zavináč)kvalitavpraxi.cz.
Tuto slevu mohou čerpat pouze studenti, za které nehradí kurz organizace.

Slevy pro lidi s postižením a rodinné příslušníky

Účastníkům s postižením a jejich rodinám po dohodě snížíme výši účastnického poplatku ve vazbě na jejich možnosti. Kontaktujte nás před tím, než se přihlásíte, nejlépe prostřednictvím mailu vzdelavani@kvalitavpraxi.cz

Slevy se vzájemně nesčítají. Vyberte si vždy pro vás tu nejvýhodnější.