Slevy

5 % za každého dalšího účastníka z jedné organizace, zařízení sociálních služeb, školy… Sleva platí na všechny kurzy s výjimkou kombinace kurzů, na které jsou vázány další slevy.


Sleva 300 Kč na tematicky navazující kurzy

 

Přihlaste se současně na kurzy MAPA - Tvoříme akční plány a kurz CESTA - Plánujeme alternativní zítřky s nadějí, které na sebe termínově a tematicky navazují, a dostanete od nás slevu 300 Kč. Cena za oba kurzy po slevě je 3 100 Kč.


Pokud se současně přihlásíte na dvojici kurzů Svéprávnost v novém právním rámci a Podpora uživateli v řízení o svéprávnosti, nebo Jak vybrat vhodné podpůrné opatření nahrazující omezení
 svéprávnosti a Podpora uživateli v řízení o svéprávnosti, nebo rovnou na všechny tři, které na sebe termínově a tematicky navazují, dostanete od nás na druhý a třetí slevu 300 Kč – cena za balíček dvou těchto kurzů bude 3 100 Kč a za balíček všech tří kurzů 4 600 Kč. Do poznámky v každé s přihlášek napište, prosím, "Sleva balíček 2" , nebo "Sleva balíček 3"

Slevy pro studenty denního studia

U jednodenních kurzů nabízíme slevu 50 %. Cena po slevě je 850 Kč místo původních 1 700 Kč.


Pro vícedenní kurzy (včetně rekvalifikačních) nabízíme slevu 25 % z ceny kurzu.


Slevu mohou využít pouze studenti, za které nehradí kurz organizace.


Pokud chcete slevu uplatnit, uveďte to v přihlášce do poznámky a zároveň odešlete potvrzení o denním studiu či kartu ISIC na adresu vzdelavani@rytmus.org.


V každém kurzu je počet míst pro studenty omezen. Pokud by byla kapacita naplněna, zašleme vám na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce nabídku náhradního termínu.

Individuální slevy pro lidi s postižením a rodinné příslušníky Účastníkům s postižením a jejich rodinám po dohodě snížíme výši účastnického poplatku ve vazbě na jejich možnosti. Kontaktujte nás před tím, než se přihlásíte, nejlépe prostřednictvím mailu vzdelavani@rytmus.org.

Slevy se vzájemně nesčítají. Vyberte si pro vás tu nejvýhodnější.