Náš tým

 

Pavla Baxová

Pavla Baxová, ředitelka organizace

K sociálním službám jsem se dostala, jako mnoho jiných matek dětí s postižením, po narození druhého syna Tomáše. Tomáš říká, že svým narozením dal naší rodině a mně speciálně, nabídku pracovat v tomto oboru, jinak si není jist, co bych dělala. 
V sociálních službách pracuji od roku 1994, od roku 2000 jako ředitelka organizace Rytmus, Quip jsem o pár let později spoluzakládala. 
Kdyby někoho zajímalo, co mě baví, tak ať se zeptá třeba Soni nebo Vojty :)
Vždycky na konci léta už se těším na lyže.
 

 

Mail:           pavla.baxova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:     604 112 379

 Fred Richter (2)

 Alfred Richter, ekonom

Pro Quip pracuje s přestávkami již mnoho let, ve funkci ekonoma a v letech 2017-2020 i ve funkci ředitele. Kromě organizace se zabýval ekonomickou stránkou poskytování sociálních služeb, zejména pak ekonomickými aspekty deinstitucionalizace.

 

Mail:           alfred.richter(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:     739 598 343

Relka_2

Rela Chábová, manažerka vzdělávání a lektorka

Je jednou ze služebně nejstarších lektorek Quipu, kde učila už v roce 2004 ve vzdělávacím programu pro ústavy Středočeského kraje. Pedagogiku vystudovala a učení ji baví. Věnuje se hlavně tématům spojeným s plánováním zaměřeným na člověka. Krom toho v Quipu odpovídá za vzdělávací program jako celek. Vedle výuky ji v práci nejvíc baví metodické vedení a supervize.

 

Mail:           rela.chabova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:     776 236 659

 Honza

Jan Strnad, právník a lektor

Začal pro Quip pracovat jako student na menší úvazek v roce 2006, po škole se mu začal věnovat naplno. Jako právník se nejvíc věnuje tématům spojeným s právem lidí s postižením na rovnost před zákonem. Těší ho užitečná práce v týmu odborníků z různých oblastí. Zkušenosti ze soudních případů a znalosti z analytické práce rád sdílí při lektorování právně zaměřených kurzů. 

 

Mail:            jan.strnad(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:      603 829 711

foto Jiří Černý

Jiří Černý, právník

Od prosince 2018 rozšířil řady našeho expertního týmu právník Mgr. Jiří Černý, člen Poradního orgánu úřadu veřejného ochránce práv pro oblast ochrany práv osob se zdravotním postižením, publicista, popularizátor a aktivista za práva lidí s postižením, doktorand Katedry pracovního práva a práva sociálního zabezpečení Právnické fakulty Univerzity Karlovy.

 

Mail:            5bEsO19j9rm.Kjon4gmMFYqTVvcjKn4UQdIk27j7ciEk%729g

Telefon:      724 000 718

 Veronika_3

Veronika Škopová, sociální pracovnice, lektorka

V Quipu pracuje od roku 2009. Nejprve pracovala jako sociální pracovnice, poté přidala lektorskou činnost. Nejraději učí pro smíšené skupiny účastníků – rodiče, lidi s postižením, pracovníky a studenty, což vnímá jako způsob k hledání společných cest. Velmi ji baví facilitovat plánovací setkání. V Quipu má na starosti také správu webu a redakční činnost.

 

Mail:            veronika.skopova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:      775 393 080

Honza T_2

Jan Talich, sociální pracovník, lektor

V Quipu pracuje od ledna 2019 jako sociální pracovník. Je vystudovaný sociální pracovník. Kromě přístupu zaměřeného na člověka se věnuje se sexualitě  lidí s potížemi v učení. Externě vyučuje teorii a metody sociální práce na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity. 

 

Mail:            58Ah-ZbaYaVVgg8Is4YsVVt%jeO40k7ae1f5d4mnF6b5p45pJ

Telefon:      724 000 997

Libor

Libor Vavřík, vedoucí sociální služby a sociální pracovník

V Quipu pracuje od srpna 2019. Na sociální práci ho baví hledání té správné míry  podpory pro konkrétního člověka. Zejména, pokud lidé mají možnost díky dobře nastavené pomoci rozhodovat o svém životě a nést za něj maximálně možnou míru zodpovědnosti. Mimo přímé sociální práce s klienty má zkušenosti se zaváděním přístupu zaměřeného na člověka
v týmech pracovníků v sociálních službách. 

 

Mail:            7boy8Wl7ckvuQMYrWovxQmT6hUmMGYYvVVhu.Zbaa8Iz8ZnaT-M

Telefon:      702 164 145

Štěpánka

Štěpánka Bumbálková, marketing,
konzultantka vzdělávání

Do Quipu přišla v roce 2014 po dlouholetém působení v roli koordinátora vzdělávání jedné z největších neziskových organizací v ČR. U nás se věnuje hlavně distribuci nabídky vzdělávacích kurzů a dalších aktivit, které připravujeme. Velmi jí záleží na tom, aby ti, co přijdou, byli vždy spokojeni. A také ji lákají nové technologie a média, které s radostí používá v každodenní práci.

 

Mail:           %mrzR.a7T9HwSZbc-onjESp7cbAjeN4sI7P%QSt6J2xFR-~lWoCBRh~4Ys

Telefon:     608 258 928

 

Xénia

Xénia Paličková Křížová, fundraiserka a PR pracovnice

Do Quipu nastoupila v říjnu 2018. Náplní její práce je vytvoření a realizace fundraisingové strategie a projektů zaměřených na fundraising. Vystudovala marketingovou komunikaci a cizí jazyky na UK v Bratislavě. Tato specializace se line celým jejím profesním životem, který se odehrává na pomezí obchodních a mediálních strategií, klientských vztahů, budování značek a kreativních řešení.

 

Mail:             fundraiser(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:       739 048 492

 

Tereza Bártová

Tereza Bártová, právnička

Do Quipu nastoupila v září 2020 po ročním studiu na univerzitě Mcgill, zaměřeném na práva lidí s postižením v mezinárodním kontextu. Tereza se krom oblasti práv lidí s postižením zaměřuje taktéž na migrační a azylové právo a oblast rovnosti před zákonem. Terezu těší jak přímá práce s klienty, tak strategická činnost zaměřená na dlouhodobé zlepšování situace lidí s postižením
v České republice.  

 

Mail:             tereza.bartova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Telefon:      725 722 262. 

Klára

Klára Dušákova, externí účetní

 

 

Mail:              klara.dusakova(zavináč)kvalitavpraxi.cz

Dobrovolní spolupracovníci

 

DSCF5311

Eva Kožnarová

Eva s námi spolupracuje prakticky od vzniku organizace jako tlumočnice a překladatelka. V posledních letech nám začala pomáhat také dobrovolnou prací a to nejen v oblasti své profese – na konci roku 2014 ztvárnila postavu sociální pracovnice v hraném dokumentu Národní projekt podpory pečujících osob: HMOUTNÁ NOUZE.

 

 

 

 

Dobrovolníci, kteří pro nás v uplynulém období pracovali:

Petra Barančíková, Kristýna Flutková, Radka Jančová, Stanislava Nevrlá, Hana Svobodová, Marcela Zacharová, Robert H. Wright

Děkujeme.